İletişim Bilgileri

WWW.HEREVETADİLAT.COM

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: Her Eve Tadilat
 • Telefon numarası: +90 (544) 322-25-50, ----7/24 acil destek hattı
 • MSN: www.herevetadilat.com
 • Adres: 65/20 sokak, İzmir, 35350, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Çatı tadilatı, resim 1
 • Çatı tadilatı, resim 2
 • Çatı tadilatı, resim 3
 • Çatı tadilatı, resim 4
 • Çatı tadilatı, resim 5

Çatı tadilatı

Çatı,teras yalıtım, tadilat tamirat işleri. Yerinde keşif kesin çözüm tadilat,tamirat.
1.200 TL/m²
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Her Eve Tadilat
 • Telefon numarası: +90 (544) 322-25-50, ----7/24 acil destek hattı
 • MSN: www.herevetadilat.com
 • Adres: 65/20 sokak, İzmir, 35350, Türkiye
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

Çatı kaplamalarının 2 temel görevi vardır bunlardan
1. Atmosefer koşullarından koruma 2. Isı yalıtımı

Atmosfer koşullarından koruma: bir çatı kaplamasının asıl görevi binayı kar, yağmur, rüzgar gibi doğal olaylardan korumaktır. Yağmurun hızı içinde bulunan kimyasal maddelerin aşındırıcı özelliği ve bununla birlikte özellikle yağan yağmur suyunun kiremitlerin arasından sızmasına sebep olabilen şiddetli yatay rüzgarlar, çatı kaplamasının etkinliginde rol alır. Braas kiremitleri su geçirmez özelliği ile ve çok şiddetli ruzgarlara karşı su sızıntılarına engel olabilecek şekil ve profil yapısı sayesinde bütün olumsuz koşullara karşı yüksek performans gücüne sahiptir. Aynca icinde bulunan malzemeler ve farklı yüzey kaplamaları sayesinde çok güçlü ve agresif atmosfer etkilerine bile karşı koymaktadır. Normal şartlarda, çatı kaplamasının su geçirmeğen özelliği ile garanti altında olması için, doğru uygulama yapılması ve seçilen ürün kalitesinin birleştirilmesi gereklidir.
Dolu yağmasının çati kaplamasında etkisi, çatı üstüne düşen buz parçalarının düşme hızına ve büyüklüğüne dayalıdır. Orta ve düşük hızda dolular çatı malzemelerinin kaplamalarının hasar görmesine, daha şiddetli dolu yağması ise çatı kaplama malzemelerinin kırılmasına sebep olabilir. Aynca, dolu yağdıktan sonra çatı üstünde fazla ağır buz kümeleri veya bir takım su sızıntılarının meydana gelmesi de mümkündür. Braas kiremitleri yüzeysel ve kütlesel olarak yüksek dayanma kuvveti ile söylenen zararlara karşı yüksek direnç gösterir.
Kar yarattığı olumsuz etkilerle çati malzemeleri açısından kritik bir unsurdur. Yüksek kırılma kuvveti sayesinde, Braas kiremitleri kar ağırlığına kolaylıkla dayanabilir; aynca modüler çatı sistemlerinin yardımcısı olan kar tutucu kiremit sayesinde, kar katmanının iri kütleler halinde kaymasına engel olarak, yağmur oluklarının hasar görmesi veya çevreye verebileceği zararın önüne geçilmiş olunur.

Çatı kaplamalarının önemli sorunlarından biride kaplama altıyla dış ortam arasında bulunan ısı farklılığı sebebiyle kiremit örtüsü altında oluşan yoğuşmadır. Bu sıkıntının önlenmesi için, uygulama ayrıntıları doğru çözülmeli, modüler çatı sisteminin gerekli görüldüğü bütün malzemeler kullanılmalı ve kiremit altında daima ve etkin bir havalandırma oluşturularak kiremit örtüsü altının her zaman kuru kalması sağlanmalıdır.

Isı yalıtımı: Bir binanın çatı kaplaması, tıpkı duvar gibi iç mekandan dış mekanı ayırma görevini gören çok önemli bir parçasıdır. Yağmur, rüzgar, güneş ışınları gibi bütün atmosfer etkilerine açıktır. Bu sebeple çatılara uygun özellikte su ve ısı yalıtımı yapılması gerekmektedir. Bir mekanı yılın her mevsiminde çok daha konforlu duruma getirmek ve ısı kayıplarını önleyerek yakıt giderini azaltmak üzere, Braas farklı uygulama inceleliklerine uygun farklı özelliklerde ısı yalıtım malzemesi sunmaktadır.1.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 1.200 TL/m²
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İzmir'deki Çatı kaplama çalışmaları
Oluşturma tarihi: 15.05.2012 21:06
Düzenleme tarihi: 21.01.2019 16:23