İletişim Bilgileri

WWW.HEREVETADİLAT.COM

Güvenilir Şirket
 • Yetkili Kişi: Her Eve Tadilat
 • Telefon numarası: +90 (544) 322-25-50, ----7/24 acil destek hattı
 • MSN: www.herevetadilat.com
 • Adres: 65/20 sokak, İzmir, 35350, Türkiye

Çalışma Saatleri

Sitedeki güncellemeler
Dijital Baskılı Duvar Kağıtları, resim 1
 • Dijital Baskılı Duvar Kağıtları, resim 2
 • Dijital Baskılı Duvar Kağıtları, resim 3
 • Dijital Baskılı Duvar Kağıtları, resim 4

Dijital Baskılı Duvar Kağıtları

Günümüz ev yaşantısın da modern yaşama bağlı olarak dekorasyon hızla gelişmektedir.
70 TL/m²
(minimum sipariş: 10 m² )
Satıcıya Ulaş
Çalışma Saatleri
İletişim Bilgileri
 • Yetkili Kişi: Her Eve Tadilat
 • Telefon numarası: +90 (544) 322-25-50, ----7/24 acil destek hattı
 • MSN: www.herevetadilat.com
 • Adres: 65/20 sokak, İzmir, 35350, Türkiye
Hizmet ile ilgili detaylı bilgi

Duvar Kağıdı Nedir ? Günümüz ev yaşantısın da modern yaşama bağlı olarak dekorasyon hızla gelişmektedir. İnsanlar yaşantılarını sürdürdükleri ortamların modern yaşama uygun hale gelebilmesi için evlerinde bazı değişiklikler uygularlar. Bu değişiklikler insanlar kendi ihtiyaçlarına kendi zevk ve isteklerine bağlı olarak değişmektedir. Modern yaşama bağlı olarak artan dekorasyon sayısı ev ortamında bir çok alanda görebiliriz. Bu dekorasyonlar insanların kişiliklerini yansıtacak türde olmuştur. Kişiler ev ortamında yada iş alanındaki ortamlarında çeşitli değişiklikler uygulayabilirler.Evlerinizde veya iş yerlerinizde duvar kağıdı dekorasyon çeşitlerinin önemli parçası halindedir. İnsanlar yaşantısını sürdürdüğü alanlarda görsel değerlere önem vermeye başlamıştır. Duvarların boyanması ile başlanan bu görsel şölen günümüzde yerini duvar kağıtlarına bıraktığı gibi duvar boyama işlemleri de hala etkisini korumaktadır.
Duvar kağıtları insanların görsel zevklerini yansıtan üzerlerinde çeşitli figürler şekiller renkler içeren ve duvarın kaplanmasını sağlayan ürün çeşididir. Duvar kağıtları uygulanacak ana yer olan duvarların daha ilgi çekici bir hal almasını sağlayan görsel kağıtlardır. Her alana uygun şekilde üretilen duvar kağıtlarını, alanların işlevlerine göre kullanılması mümkündür.
Evinizde Duvar Kağıdı
Duvar kağıtlarının çeşitliliği insanların ihtiyaçlarına göre özenle üretilmeye başlanmıştır. Üretim çeşitliği geçmişe göre daha çok artan duvar kağıtları her yaşa hitap edecek şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Bebek odası, Çocuk odası, Oturma Odası, Yatak Odası Gibi ev içinde bulanabilecek alanların duvarlarının kaplanmasında duvar kağıdı çeşitliliği artmıştır.
Evinizde Kullanabilceğiniz Duvar kağıdı modelleriDuvar kağıdı kullanış bakımından kolay basit bir yapısı vardır. Duvara uygulanan duvar kağıdı modellerinin eskimesi halinde sökülerek yerlerine yenisinin uygulanması, herhangi bir kirlenme durumlarında kolay silinebilir olması duvar kağıtlarının kullanışlığını arttırmaktadır. Duvar kağıtlarının, boyalardan farklı görsel bir sunum sağlamasıdır.Duvar kağıtlarının ürün çeşitliliği geniş yelpazeye sahiptir. Yeni doğacak bebeklerin odalarının süslenmesinde duvar kağıtları görsel sunum açısında oda zenginliğini arttırıcı etkisi büyüktür. Genç odalarının gençlerin isteklerine göre donatılması, gençlerin kendilerine yakın gördükleri figüranların duvarlarında duvar kağıdı şeklinde yer alması genç nesillerimizin kendini daha iyi hissedeceği ortamların oluşmasını sağlamaktadır. Evimizin bir başka bölgesi olan Oturma odası ve salonların en çok kullanılan alanlar olduğunu ve bu alanların insanlar üzerindeki etkisi büyüktür. Duvar kağıtlarının çeşitliliği ile bu alanda kullanacağımız duvar kağıdı modelleri insanların tüm zevk ve isteklerini yansıtarak onların daha mutlu bir ortamda yaşamalarına olanak tanımaktadır. Duvar kağıdı çeşitleri sadece ev alanı ile sınırlı olarak kullanılmamaktadır.
İş Alanında Duvar Kağıtları Ofislerde Kullanabilceğiniz Duvar Kağıdı Desenleriİş alanında çalışma odalarında işletmelerin duvarlarında iş hayatının önemi gösteren yada insanları bu iş ortamın yorucu etkisinden kurtaran görsellikte duvar kağıtları mevcuttur. Duvar kağıtları, duvarların insanların isteklerine bağlı olarak özel bir kağıt türü ile kaplanmasını sağlayan bir üründür. Bu Ürün insanların isteklerini ve zevklerini duvara yansıtarak onların daha pozitif bir yaşam sürmesini sağlayabilecek bir ürün çeşididir.
DUVAR KAGIDI ÇEŞITLERI VE ÖZELLIKLERI VINIL DUVAR KAPLAMALARI (VINYL): En geniş kullanim alanina sahip duvar kagidi tipidir.Güneş işigina dayanikli ve islak olarak silinebilir,hatta firça ile temizlenir.Bazi tipleri islak hacimlerde de kullanilir.Mat,parlak,kabartma,expanded,registered ve tekstil görünümlü tipleri mevcuttur.
KAGIT ESASLI (SIMPLEX): Digerlerine göre daha az dayanikli ve daha ucuzdur.
TEKSTIL (FABRIC): Üst yüzeyi tekstil olan bu tip duvar kagitlari vinil duvar kagitlarina göre,desen ve görünüm olarak farkli bir dekorasyon ürünüdür.Ayrica akustik özelligi vardir.
BOYANABILIR BEYAZ (PAINTABLE WHITE): Sorunlu duvar ve tavanlarda çatlaklari örten bu duvar kagidi,su bazli boyalar ile boyanarak renk verilir.
TEKSTIL TABANLI VINIL (FABRIC BACKED VINYL): Diger tip duvar kagitlarinin tabani kagit olmasina karşin bunun tabani tekstildir.Yogun kullanimli hacimler için yapilmiş bu tip duvar kagitlari uzun ömürlü ve temizligi çok kolaydir.Otel,restuarant ve magaza dekorayonu için uygundur.Ilk yatirim olarak diger kagitlardan pahali olan bu tür,işletmeler açisindan ekonomik olmaktadir.
Satin aldiginiz duvar kagitlarinizin ayni batch no sunu taşidigini kontrol ediniz.Aksi halde ton farkliliklari olacaktir.
DUVAR KAGIDI UYGULAMA ESASLARI Satin aldiginiz duvar kagidi ile ilgili tüm özellikler duvar kagidi rulosunda bulunan etiketinde belirtilmiştir.Bu özelliklere dikkat edilmesi gerekir.Duvar kagidi uygulamasindan önce varsa boya işlerini ve tamiratlarini yaptirmaniz daha uygun olur.
ZEMIN HAZIRLIGI Duvar kagidi yapilacak mahallerde, Olasi her türlü duvar ve tavan üzerindeki tadilatlar tamamlanmiş, tavan boyasi, kartonpiyer, döşeme şapi, bitmiş olmalidir, mahallin kapi ve pencereleri takilmiş olmadir. Laminat veya lamine Parke, kesimleri mahal dişinda yapilmak kaydi ile duvar kagidindan sonra yapilabilir. Masif parke önce yapilmalidir. Tüm elektrik priz ve anahtarlarin iç üniteleri takilmiş olmalidir. Süpürgeliklerin Kagittan sonra yapilmasi tavsiye edilir. Duvar yüzeylerinin kuru ve temiz olmasi gerekmektedir.
Duvar yüzeyinde eskiden yapilmiş duvar kagidi varsa mutlaka sökülmelidir. Kabarmiş eski boya ve macunlar kazinmalidir. Duvar yüzeyinde nem olmamalidir. Kiriklar, çatlaklar kazinmiş bölgeler alçi siva veya saten alçi ile tamir edilmeli ve tüm yüzeye saten alçi macun yapilip zimparalanmalidir. Bu yüzey üzerine bir kat primer (Astar) sürülmelidir.
Italyan Print 4 , Domus Parati ve Limonta Ithal Duvar Kagitlari
OFIS,OTEL,EV VE HASTANE PROJELERINDEKALITEYI GARANTILER
Ofis,otel,ev,saglik sektörlerinde,hastanelerde,rehabilitasyon merkezlerinde ve hasta bakim kuruluşlarinda,duvar kaplamalari önemli bir malzemedir.
Markalarimiza ait vinyl duvar kaplamalari dünya endüstrisinde en yüksek kaliteyle üretilir.
Markalarimiza ait vinyl duvar kaplamalari uzun ömürlü olmasindan dolayi uygulandiginda duvardaki ömrü kullanimina göre 5-10 yil arasindadir.Uzun vadede tasarruf saglar.
Markalarimiza ait vinyl duvar kaplamalarinda oluşabilecek hasarlarda tamirat son derece basittir.Ek yerleri belli olmayip,yekpare görünüm saglar.

Sipariş bilgileri
 • Fiyat: 70 TL/m²
 • Minimum Sipariş: 10 m²
Ticiz.com'un rehber kategorisi: İzmir'deki İç mekan dekorasyonu
Oluşturma tarihi: 20.04.2015 10:58
Düzenleme tarihi: 20.04.2019 15:10